Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Naujienos ir informacija Kviečiame į Kraštovaizdžio architektūros forumą

Naujienos ir informacija

Kviečiame į Kraštovaizdžio architektūros forumą

LKAS2015 m. spalio 29 d. Aplinkos ministerijoje vyks trečiasis kraštovaizdžio architektų  profesinis forumas „Kraštovaizdžio architektūra – profesijos horizontai ir sinergija“.

Forumą organizuoja veiklos 20-metį mininti Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjunga, Aplinkos ministerija, Vilniaus Gedimino technikos ir Klaipėdos universitetai. Dalyvauti forume kviečiami ne tik kraštovaizdžio architektai, bet ir kraštotvarkos specialistai, urbanistai, architektai, savivaldybių teritorijų valdymo ir planavimo, viešojo sektoriaus administravimo ir akademinės bendruomenės atstovai.

Susirinkusieji aptars kraštovaizdžio estetikos, jo formavimo tendencijas ir kylančias problemas, miestų ir miestelių parkų atgaivinimo ir tvarkymo, želdynų formavimo klausimus, apžvelgs kraštovaizdžio architektūros ir urbanistikos sąveikos aspektus ir sukauptą patirtį. Daugiau informacijos apie forumą, jo programą ir dalyvavimo sąlygas rasite čia. 

Išleistas Forumo mokslo darbų leidinys. Kviečiame susipažinti su jo turiniu: >>>

 

Informacijos šaltinis: www.lkas.lt

Copyright © 2022 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.