Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Naujienos ir informacija Kviečiame į konferenciją apie medžių senolių priežiūrą ir apsaugą

Naujienos ir informacija

Kviečiame į konferenciją apie medžių senolių priežiūrą ir apsaugą

Kvietimas i medziu senoliu konferencija 2016-10-04 300Konferencija „Visuomenės požiūris į medžių senolių priežiūrą ir apsaugą“ skirta medžių apsaugos ir tvarkymo problemoms nagrinėti ir spręsti. Konferencija vyks spalio 4 d. nuo 9 val. Nacionaliniame lankytojų centre (Vilnius, Antakalnio g. 25). Būtina išankstinė registracija.

Konferencijoje bus diskutuojama apie medžių (botaninių gamtos paveldo objektų) apsaugos ir tvarkymo problemas. Siekiant išsaugoti sveikus medžius, kaip vieną svarbiausių kraštovaizdžio elementų, būtina sustiprinti šiuolaikinį arboristinį požiūrį į medžius, kaip ekosistemas, priminti ir aktualizuoti medžių priežiūros galimybes, pabrėžti būtinybę integruoti nacionalinę medžių priežiūros specialistų atestavimo tvarką į europinę ir pasaulinę arboristikos darbuotojų atestavimo sistemą. Dar vienas konferencijos tiklsų - skatinti praktikų ir administratorių diskusiją šiais klausimais.

Konferencijoje pranešimus skaitys tarptautiniai arboristikos ekspertai:Neville Fay (Didžioji Britanija) – vienas žymiausių arboristų pasaulyje, taip pat Martin Nemec – čekų mokslininkas arboristas, Stelmužės ąžuolo priežiūros projekto rengėjas.

Konferencija vyks spalio 4 d. nuo 9 val. Saugomų teritorijų nacionaliniame lankytojų centre.

Į konferenciją prašome registruotis iki rugsėjo 30 d.

Registruokitės  tel.: 8 5 2723432 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Programa

 

Informacijos šaltinis: www.vstt.lt

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.