Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Naujienos ir informacija Kvietimas į steigiamąjį Sąjūdžio „UŽ LIETUVOS MIŠKUS!“ suvažiavimą

Naujienos ir informacija

Kvietimas į steigiamąjį Sąjūdžio „UŽ LIETUVOS MIŠKUS!“ suvažiavimą

 

GyvasMiskas 300Gerbiami miškininkai ir jų bičiuliai,

Kaip žinome, Seimui pakeitus Miškų įstatymą, nuo 2018 m. sausio 1 d. naikinamos visos 42 miškų urėdijos, o visų valstybinių miškų valdymą perima valstybės įmonė „Lietuvos valstybiniai miškai“. Tačiau iki įstatymo įsigaliojimo likus tik mėnesiui, kyla daugybė klausimų, iki šiol dar nėra žinoma kaip ši įmonė veiks, kiek žmonių bus atleista iš darbo.

Akivaizdu, kad po 2018 m. sausio 1-osios valstybiniame miškų ūkyje kils chaosas, dėl ko gali nukentėti ne tik šiame sektoriuje dirbantys žmonės, bet ir miškai, gali būti iššvaistytas miškų urėdijose sukauptas turtas ir pan. Visa įvykių eiga labai primena prieš du dešimtmečius vykdytas reformas Latvijoje, kurios turėjo itin neigiamas pasekmes visam šios šalies ūkiui.

Siekdami sušvelninti galimas neigiamas reformos pasekmes, visus neabejingus Lietuvos miškams žmones kviečiame jungtis į Sąjūdį „Už Lietuvos miškus“, kuris turėtų tapti stipria visuomenine jėga, neleidžiančia kilti chaosui, aktyviai gintų miškininkų ir visuomenės interesus. Sąjūdis būtų aktyvus derybininkas su valdžia, teiktų pasiūlymus, reikalavimus, viešintų kylančias grėsmes ir pan.

Steigiamasis Sąjūdžio suvažiavimas vyks šių metų gruodžio 9 dieną. adresu Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno rajonas.

Renginio pradžia 11: 00 val.

Maloniai kviečiame visus miškininkus, jų bičiulius, bendruomenių narius, visus geros valios žmones, kuriems rūpi Lietuvos ir jos miškų ateitis dalyvauti Sąjūdžio „Už Lietuvos miškus“ steigiamajame suvažiavime.

Būsime dėkingi, jeigu į suvažiavimą pakviesite smulkiųjų rangovų, medienos perdirbėjų, vietinių bendruomenių atstovus.

Apie jūsų dalyvavimą suvažiavime prašytume pranešti el. paštu (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ) arba tel. 861801773. iki 2017 m gruodžio mėn. 6 d.

Pagarbiai,

Steigiamojo Sąjūdžio „Už Lietuvos miškus“ suvažiavimo organizatorių vardu:
Profesorius Vaidotas Antanaitis, miškininkas, mokslininkas, atkurtos Lietuvos Respublikos pirmosios Vyriausybės miškų ūkio ministras
Remigijus Lapinskas, Pasaulio biomasės energetikos asociacijos prezidentas, Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas
Rimantas Braziulis, visuomeninės organizacijos „Lietuvos žaliųjų judėjimas“ pirmininkas
Gintautas Kniukšta, agronomas, teisininkas, Lietuvos politinis bei visuomenės veikėjas

Daugiau informacijos: www.gyvasmiskas.lt

Copyright © 2022 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.