Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Naujienos ir informacija Europos „Žalioji savaitė“ kviečia registruotis

Naujienos ir informacija

Europos „Žalioji savaitė“ kviečia registruotis

 

http://www.am.lt/VI/files/0.763139001518424466.jpgEuropiečių, gyvenančių urbanizuotose vietovėse, dalis 2020 m. pasieks 80 procentų. Šis faktas sukels daug neigiamų padarinių gamtos išteklių naudojimui, miestų judumui, energijos tiekimui ir atliekų valdymui. Europos Sąjungos organizuojama „Žalioji savaitė“ kviečia tapti partneriais visus, planuojančius renginius žaliųjų miestų plėtros srityje. Šių metų tema – „Žali miestai žalesnei ateičiai“.

ES „Žalioji savaitė“ yra europinė kampanija, vykstanti visose šalyse-narėse kasmet gegužės 21-25 dienomis. Esminė kampanijos idėja – suvienyti organizacijas, norinčias tapti besikeičiančios Europos dalimi. Renginių ir akcijų, planuojamų šių metų balandžio 21 – birželio 10 d. organizatoriai yra kviečiami registruotis ES „Žaliosios savaitės“ tinklapyje. Ypatingai laukiami yra darnios urbanistinės plėtros tematikos renginiai, skatinantys gyventojų įsitraukimą. 

Tapti šios kampanijos partneriu naudinga, nes visi renginių organizatoriai gali savo komunikacijoje naudoti oficialią simboliką, nurodyti, kad tai „Žaliosios savaitės“ dalis bei bus viešinami šios kampanijos tinklalapyje. Be to, visi užsiregistravę dalyviai gaus ne tik vertingos marketinginės medžiagos, bet ir galimybę diskutuoti su kitų šalių atstovais, gauti profesionalų patarimų, susipažinti su gerąja ankstesnių metų patirtimi.

 

Informacijos šaltinis: www.am.lt

 

 

Copyright © 2024 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.