Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Naujienos ir informacija Seminaras "Viešųjų erdvių kokybės standartai"

Naujienos ir informacija

Seminaras "Viešųjų erdvių kokybės standartai"

Lietuvos želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacija nuotrauka.Lietuvos Želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacija spalio mėn. 4 d. 11-15 val. kviečia į nemokamą seminarą "Viešųjų erdvių kokybės standartai (VEKS)", kuris vyks Vilniuje, Aplinkos ministerijoje (Jakšto g. 4, 506 salėje).

Seminare vyks diskusija apie viešųjų erdvių želdinius: su kokiomis problemomis susiduria savivaldybės, samdydamos želdinių priežiūros įmones, kaip vykdoma atliekamų darbų priežiūros kontrolė bei koks viso šio proceso rezultatas - miestų ir miestelių žaliųjų erdvių būklė.

Bus pristatyta viešųjų erdvių želdinių priežiūros kokybės standarto metodika, kuria vadovaujasi tokios šalys kaip Vokietija ir Olandija.

Seminaro pranešimai:

- Lietuvos želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacijos (LŽDAAA) prisistatymas. Asociacijos prezidentė Idalija Marčiulionienė
- Viešosios erdvės ir viešieji jų priežiūros pirkimai. Vilniaus m. sav. Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyriaus Želdynų poskyrio vedėja Giedrė Čeponytė
- Želdiniai viešosiose erdvėse: kaip prižiūrim, tą ir matom. LŽDAAA narė Danguolė Liagienė
- Su kokiomis problemomis susiduria savivaldybės, samdydamos želdinių priežiūros įmones. Kauno m. sav. Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė
- Įrankis želdinių priežiūros problemoms spręsti - VIEŠŲJŲ ERDVIŲ KOKYBĖS STANDARTAI (VEKS). Želdinių priežiūra. UAB „Optimus monitus“ vadovė Ala Kuzmickienė

Į seminarą yra kviečiami savivaldybių, seniūnijų atstovai, atsakingi už želdinių priežiūrą, atstovai įmonių, dirbančių viešųjų erdvių želdinių priežiūros srityje.

Registruotis prašome el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. nurodydami savo vardą ir pavardę bei organizaciją.
Tel. pasiteiravimui +370 610 49839
Seminaras nemokamas.
Dalyviams išduodami pažymėjimai.

Plakatas

Copyright © 2024 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.