Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Naujienos ir informacija Pilotinis savivaldybių darbuotojų mokymas

Naujienos ir informacija

Pilotinis savivaldybių darbuotojų mokymas

Netinkamas genjimas 300Vasario 27-ąją pagal projektą „ARBORISTAI: medžių priežiūra urbanizuotose teritorijose kuriant tvarius Baltijos jūros regiono miestus“ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centre vyko pilotinis Vilniaus miesto, Vilniaus rajono, Trakų rajono ir Šalčininkų rajono savivaldybių darbuotojų mokymas "Arboristikos pagrindai. Sumedėjusių augalų lajų genėjimas, formavimas ir priežiūra".

Vienas iš projekto tikslų – suteikti trūkstamų žinių valstybės tarnautojams, atsakingiems už medžių priežiūrą urbanistinėse teritorijose. Buvo pastebėta, kad ypač mažesnėse savivaldybėse, o tam tikrais atvejais ir didžiųjų miestų darbuotojams, atsakingiems už aplinkos priežiūrą, trūksta atitinkamų žinių, kaip tinkamai prižiūrėti medžius ir krūmus urbanistinėse teritorijose. Atsižvelgiant į šią problemą, jau dabar yra numatoma rengti profesinio tobulinimo švietimo programą valstybės tarnautojams, atsakingiems už augaliją urbanistinėse teritorijose.

Projektą „ARBORISTAI: medžių priežiūra urbanizuotose teritorijose kuriant tvarius Baltijos jūros regiono miestus“, Nr. 2017-1-LT01-KA202-035253 finansuoja „Erasmus+“.

Informacija atspindi tik autoriaus požiūrį.

Europos Komisija nėra atsakinga už informacijos turinio teisingumą.

Copyright © 2024 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.