Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius Kviečiame į mokomąjį seminarą

Renginių kalendorius

Kviečiame į mokomąjį seminarą

logo_1

 

Visus jau dalyvaujančius LOD Įprastų paukščių gausos stebėsenos (ĮPGS) veikloje, o taip pat norinčius prisijungti prie šios veiklos, maloniai kviečiame atvykti į Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje mūsų organizuojamą tradicinį kasmetinį renginį (treniruotę – mokymą).  Renginys vyks balandžio 20–21 d.  ten pat kaip ir pernai. Rinksimės balandžio 20 vakare, renginys vyks iki 21 d. pietų. Dalyvių nakvynę, vakarienės ir pusryčių išlaidas padengs LOD.

Susitikimo metu aptarsime ĮPGS projekto aktualijas, svarbiausius metodinius dalykus. Supažindinsime su svarbiausiais pernai metų rezultatais. Išsiaiškinsime visiems rūpimus klausimus.

Visus susidomėjusius ir ketinančius renginyje dalyvauti, pašome registruotis, apie tai informuojant (ne vėliau kaip iki š.m. balandžio 15 d.) projekto koordinatorius. Užsiregistravusiems atsiųsime detalesnę informaciją. Visiems projekto dalyviams artimiausiu metu atsiųsime specialias apklausų formas.

Registruokitės ar kilus klausimams rašykite Renatai Kiserauskaitei el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Petrui Kurlavičiui el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Detaliau apie Įprastų paukščių gausos stebėsenos (ĮPGS) projektą žūr. http://www.virtualusprocesai.lt/ipgs/view.php?kat_id=1&sub_id=2 arba http://www.birdlife.lt/web/lod (Paukščių gausos stebėsena).

 

Informacijos šaltinis: www.birdlife.lt

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.