Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius Informacija apie medkirčių čempionatą “Medkirtys 2010”

Renginių kalendorius

Informacija apie medkirčių čempionatą “Medkirtys 2010”

Gegužės 15 d. (šeštadienį) Rumšiškių liaudies buities muziejuje vyks 9-asis atvirasis Lietuvos medkirčių čempionatas, kuris yra vienas iš šeimos šventės – festivalio “Čia visa Lietuva” renginių. Čempionatą organizuoja Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija (KMAIK), UAB “HUSQVARNA LIETUVA” ir muzikos agentūra “COMBO”.
Varžybos vyks individualioje įskaitoje tarp suaugusiųjų ir jaunių (iki 24 metų) pagal 2010 metų pasaulio medkirčių čempionato taisykles.

Trys aukščiausias vietas užėmę medkirčiai ir geriausias jaunių atstovas vyks į pasaulio čempionatą, kuris organizuojamas š.m. rugsėjo mėn. Kroatijoje (Zagrebe).

Norintieji dalyvauti dėl registracijos gali kreiptis į KMAIK dėstytoją Nerijų Marcinkevičių (el.paštas:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  , tel. +37068734481).

Vyriausiasis teisėjas KMAIK dėstytojas A. Jurkonis (el.paštas:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  , tel. +37068262750).

 

Informacija apie 2010 m. medkirčių čempionatą "Medkirtys 2010".

Lietuvos atvirojo medkirčių čempionato programa.

2010 metų pasaulio medkirčių čempionato taisyklės. Taisyklių paaiškinimai.

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.