Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius Skelbiamas žaliųjų filmų festivalis

Renginių kalendorius

Skelbiamas žaliųjų filmų festivalis

raiste foto o.drobelienes 3002010-ieji - Tarptautiniai biologinės įvairovės metai. Kauno marių regioninio parko direkcija skelbia mėgėjiškų  trumpo metražo filmų festivalį. Autoriai kviečiami savo darbus pateikti iki 2010 m. rugsėjo 1 dienos parko direkcijai.

Temos: gamtos teikiama nauda; globalinis atšilimas; vandens, dirvožemio, oro, aplinkos  tarša; brakonieriavimas ir t.t.

,,Į gamtos problemas siūlome žvelgti linksmai ar dramatiškai, komiškai ar tragiškai, o gal net su trilerio elementais. Savo filmavimo aikštele siūlome pasirinkti Kauno marių regioninį parką, bet galite filmuoti ir kitoje erdvėje - savo mieste, kaime, parke, gal net kaimyno kieme... Pasitelkite fantaziją ir tapkite žaliuoju kino kūrėju, neįspraustų į jokius rėmus. Tereikia atitikti šiuos reikalavimus: kino kalba atskleisti teigiamas ar neigiamas žmogaus elgesio gamtoje situacijas. Galite filmuoti vaizdo kamera ar foto aparatu. Filmukas turi būti ne ilgesnis kaip 10 min. Rudenį, minėdami Tarptautinius biologinės įvairovės metus, visų dalyvių kūryba bus demonstruojama žaliajame kino teatre - „ant pievutės“ arba po atviru dangumi. Mėgaudamiesi paskutiniais prabėgusios vasaros įspūdžiais, apdovanosime naujai iškeptus „tarantinus“, „spilbergus“, „mainelytes“ ar „smoriginus“ – pasakojo  Kauno marių regioninio parko vyriausioji specialistė Ramunė Mikitiejeva.

Dalyvių amžius neribojamas: kurti gali visi  - nuo moksleivių iki studentų, nuo jaunuolių iki senjorų.

Filmukus atnešti arba siųsti ( CD/DVD formatu)  iki rugsėjo 1 d. adresu:

Kauno marių regioninio parko direkcija,

Miškininkų g.2, Vaišvydavos k.,

53106 Kauno r.

El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel.: (8~37) 38 30 71, 8 601 93281

Siunčiant kūrybinius darbus, būtina užrašyti dalyvio vardą, pavardę, amžių, telefoną arba el.pašto adresą, filmo pavadinimą.

Parašykite: neprieštaraujate, kad organizatorių nuožiūra filmai bus naudojami nekomerciniams tikslams.

Kviečiame dalyvauti!

Informacijos šaltinis: www.vstt.lt

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.