Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius Organizuojami arboristų mokymo kursai

Renginių kalendorius

Organizuojami arboristų mokymo kursai

arbor mokymai 2012.10

VšĮ „Lietuvos arboristikos centras“ š.m. rugsėjo mėn. 23-28 d.d ir spalio mėn. 07-11 d.d. kartu su Latvijos Ergli miesto profesine vidurine mokykla (Ērgļu arodvidusskola - http://www.ergliarods.lv/) akredituotos programos 20T622 04 LV pagrindu arboristams Vilniuje organizuoja 80 val. laipiojimo medžio laja ir I-ojo darbo lajoje lygmens kvalifikacijos kėlimo kursus.

Kursus ves mokyklos direktorius Andris Spaile (lektorius, laipiojimo instruktorius, sertifikuotas kaip ETW) ir Janis Strausmanis (lektorius, laipiojimo instruktorius, sertifikuotas kaip ETW). Abu lektoriai yra Latvijos arboristų asociacijos (http://www.kokiem.lv/), kuri yra tikrasis EAC narys, nariai.

Kursai vedami rusų ir/arba anglų kalbomis. Kursantams bus išduodamas Ergli miesto profesinės vidurinės mokyklos žinių ir įgūdžių patikros bei pripažįstamas EAC sistemoje kursų baigimo pažymėjimas lietuvių ir anglų kalbomis.

Mokymo programa

Mokymo vieta - Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija, Žaliųjų Ežerų g. 53, Vilnius

teorija: RP direkcijos patalpose

praktika: Verkių regioninio parko teritorijoje

Mokymų kaina - 2199,00Lt.

Į kainą įskaičiuota : užsienio lektorių atvykimo, apgyvendinimo, atlyginimų ir etc. išlaidos; laipiojimo įrangos (norime pažymėti, kad įprastai mūsuose naudojama pram. aukštalipių įranga yra netinkama saugiam tiek medžiui, ir tiek laipiotojui, laipiojimui medžių laja), patalpų ir etc. nuoma, įvairūs leidimai, t.p. kava, arbata ir užkandžiai pertraukėlių metu.

Registracija tik išankstinė.

Rekvizitai apmokėjimui:
VšĮ Lietuvos arboristikos centras
į/k 302479787
a/s LT557044060007330659

Apmokėjimą prašome atlikti pavedimu, nurodant “Už mokymo kursus 2013“ bei dalyvio vardą, pavardę.

Įmonėms pateikiame išankstinio apmokėjimo sąskaitą.

Registruotis seminarui prašome šiuo elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Vietų skaičius ribotas (max. 4 (2 poros) arba 6 (3 poros) kursantai - su kiekvienu kursantu dirbama individualiai)).

Registruojantis vietoje prašome turėti pavedimo kopiją.

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.