Lietuvos arboristikos centras

Font Size

Cpanel
Renginių kalendorius Kviečiame į seminarą „Kultūros paveldo objektų monitoringas: užsienio šalių ir Lietuvos patirtis”

Renginių kalendorius

Kviečiame į seminarą „Kultūros paveldo objektų monitoringas: užsienio šalių ir Lietuvos patirtis”

Mieli dvarų savininkai ir valdytojai, kultūros paveldo objektų restauravimo specialistai, architektai, kviečiame Jus dalyvauti tarptautiniame seminare, kurio metu kalbėsime apie nekilnojamojo kultūros paveldo objektų monitoringą.

Seminaro tikslas - supažindinti su nauju Lietuvai, bet jau taisykle tapusiu Europoje požiūriu į nekilnojamojo kultūros paveldo objektų monitoringą. Šis procesas, kaip tapo yprasta Lietuvoje yra savatikslis, dažniausiai tik negrįžtamų dvarų nykimo procesų stebėsena ir fiksavimas, kaip juokauja kolegos „vėpsosena” arba baudų skyrimas valdytojui už netinkamą priežiūrą nesuteikiant jokios pagalbos, kad to būtų išvengta.

Dėl šios priežasties Lietuvos pilių ir dvarų asociacija inicijavo ir vykdo Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo ir Norvegijos finansinio mechanizmo subsidijų schemos „Nevyriausybinių organizacijų sektoriaus stiprinimas Lietuvoje“ remiamą projektą „Nekilnojamojo kultūros paveldo objektų monitoringo diegimas” , kurio metu siekiama formuoti naują požiūrį į monitoringą, kurti ir diegti europietišką specialisto ir valdytojo bendradarbiavimu pagrįstą sistemą, padėsiančią tinkamai prižiūrėti dvarų kompleksus jų valdytojams.


Seminaro programa

Kviečiame registruotis iki kovo 23 dienos elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba šiais telefonais +37061140040, +37065759955, +37068555876

Copyright © 2023 Lietuvos arboristikos centras. Visos teisės saugomos. Designed by JoomlArt.com. Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.